• 1
  Yatak Yıkama

  Evinizde sık sık temizlik yapıyorsunuz, peki yataklarınızı en son ne zaman temizlediniz. Gelin yataklarınızı bize emanet edin ilk günkü gibi temizleyelim.

 • 2
  Detaylı Yatak Yıkama

  Yataklar en savunmasız olduğumuz ve günün sabit olarak en fazla zaman geçirdiğimiz yerlerdir. Sağlığınız için detaylı yıkama gerektirir.

 • 3
  Hızlı Kuruma

  Her gün kullandığınız yataklarınızı ıslak bırakmıyoruz. Yüksek emisyon sağlayan makinelerimizle vakumluyor kalan suları emiyoruz.

Yatak Yıkama

Yataklar biz fark etmesek bile zaman içerisinde içerisinde bir çok mikro organizmayı biriktirir. Mite adı verilen bu mikroplar özellikle cilt sağlığını bozabilecek türdendir. Gelin yataklarınızda biriken mikropları ve zamanın izlerini silelim.
✔Yatak Yıkama
✔Köpüklü Yatak Yıkama
✔El ile Yatak Yıkama
✔Kusursuz Yatak Yıkama

Yatak yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak ister misiniz?

Hemen Ara

Detaylı Yatak Yıkama

Biz yaptığımız her işlemi dikkatli, özenli ve detaylı olarak yapıyor yatak yıkama işlemini en muazzam şekilde icra ediyoruz. Yatak yıkama hizmetini verirken sizler için bakanlık onaylı temizlik malzemeleri kullanıyor sağlığınızı dikkate alıyoruz.
✔Detaylı Yatak Yıkama
✔Buharlı Yatak Yıkama
✔Mikroplara Karşı Etkili
✔Güvenilir Temizlik Ürünleri

Bizi şimdi arayın sizin için sunduğumuz uygun yatak yıkama hizmetlerimizden faydalanın.

Hemen Ara

Hızlı Kuruma

Yataklarınız da koltuklarınız gibi her gün kullanılan ve hızlı kuruma gerektiren ürünlerdir. Biz detaylı yatak yıkama işleminden sonra ürünlerinizin hızlı kuruması için profesyonel makineler eşliğinde emisyon sağlıyoruz. Bu sayede yıkama ile nemlenen yataklarınızı adeta kuru gibi yapıyoruz.
✔Yatak Kurutma
✔Hızlı Emisyon
✔Yüksek Vakumlama
✔Hızlı Kuruma