• 1
  Koltuk Yıkama

  Genellikle koltukların yüzeyi nefes alabilen kumaşla üretilmiştir. İçine hava geçiren bu kumaşlar haza ile toz zerreciklerini de döşeme altına hapis eder.

 • 2
  Yüksek Emisyon

  Kullandığımız emisyon makineleri sayesinde yıkama sonrasında yapılan vakum işlemi ile döşeme altına birikmiş olan tozlar büyük ölçüde giderilir.

 • 3
  Hızlı Kuruma

  Yapılmış olan hızlı emisyon aynı zamanda koltuk yüzey ve içine işleyen su zerreciklerini de makineye hapis eder. Bu sayede koltuklarınız hızlıca kurur.

Koltuk Yıkama

Koltuklar ev içerisinde en çok toz biriktiren eşyalar arasında yer almaktadır. Koltuk zemini üzerinde biriken tozlar oturma kalkma ile döşemenin altına işler. Yine Oturup kalkma ile döşeme üzerine biriken tozlar ev içerisine yayılır.
✔Koltuk Yıkama
✔Çekyat Yıkama
✔Sandalye Yıkama
✔Berjer Yıkama
✔Kanepe Puf Yıkama

Koltuk yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak ister misiniz?

Hemen Ara

Detaylı Yıkama

Bir çok firma bir koltuk takımını 30 ila 45 dakikada yıkarken biz kesinlikle bu sürede işlemi bitiremiyoruz. Çünkü yaptığımız işi detaylı ve hakkını vererek yapıyoruz. Detaylı koltuk yıkama için hemen teklif alın.
✔Detaylı Koltuk Yıkama
✔Detaylı Çekyat Yıkama
✔Detaylı Sandalye Yıkama
✔Detaylı Berjer Yıkama
✔Detaylı Kanepe Puf Yıkama

Bizi şimdi arayın sizin için sunduğumuz uygun koltuk yıkama hizmetlerimizden faydalanın.

Hemen Ara

Hızlı Kuruma

Sizin için zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Biz sizlere en kaliteli koltuk yıkama hizmetini sunarken koltuklarınızın da çabuk kurumasına yardımcı oluyoruz. Kullandığımız emisyon makineleri ile koltuk yüzeyine biriken suları vakumluyoruz.
✔Koltuk Kurutma
✔Çekyat Kurutma
✔Sandalye Kurutma
✔Berjer Kurutma
✔Kanepe Puf Kurutma