HİZMETLERİMİZ

Tüm hizmetlerimize göz gezdirin 🙂

Aşağıdaki hizmetlerimize göz gezdirip, ihtiyacınız olanı, bize arayarak sorabilirsiniz. Şimdiden temiz günler dileriz.

01

Evde Koltuk
Yıkama

01

Evde Koltuk
Yıkama

Evde koltuk yıkama ev hanımlarının en sık tercih ettiği ev hizmetlerinden biri olmayı başardı. Verilen bu faydalı hizmet sayesinde koltuklarınız bulunduğu yerde yani evde yıkanıyorlar.

02

Araba Koltuğu
Yıkama

02

Araba Koltuğu
Yıkama

Araba Koltuğu Yıkama hizmetimiz ile ev koltuklarınıza verdiğimiz kusursuz hizmeti araçlarınız içinde sunuyoruz. Özellikle açık renk oto koltukları çok kısa zamanda kirlenirler.

03

Yatak
Yıkama

03

Yatak
Yıkama

Yataklar yerinde yıkama sistemi ile oldukları yerde temizlenmektedirler. Bu iş için üretilmiş ithal makineler ile evlerinize gelerek hizmet veriyoruz. Özel yıkama şampuanları kullanılarak yataklarınızı yıkıyoruz. Ayrıca yataklarda bulunan lekeler için özel leke çıkarıcılar kullanıyoruz. Yataklarınızı son sistem makineler ile çok kısa sürelerde temizliyoruz.

04

Sandalye
Yıkama

04

Sandalye
Yıkama

Tüm yerinde yıkama ihtiyaçlarında yanınızda olan firmamız sandalye yıkama taleplerinizde de evlerinizde yada iş yerlerinizde sizlere hizmet sunmaktadır. Ev sandalyesi, Cafe Restaurant sandalyesi, Ofis sandalyesi, İş yerlerinde bulunan çalışma sandalyelerinin temizliği konusunda hizmetinizdeyiz.
MÜŞTERİ YORUMLARI