HAKKIMIZDA

Nazilli Arslan Koltuk Yıkama

Nazilli Arslan koltuk yıkama şirketimiz Nazilli'de koltuk yıkama hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Her geçen yıl büyüyerek ekip sayısını arttırmış ve Nazilli genelinde hizmet vermeye başlamıştır. Nazilli'nin en uç noktaları dahil olmak üzere tek fiyat üzerinden hizmet verilmektedir.

Haftanın 7 günü hizmet sunuyoruz. Bu sayede izin günlerinizde de temizlik hizmeti alabiliyorsunuz. Firmalar için resmi tatil günlerinde hizmet verebiliyoruz.

Müşteri isteklerini asla görmezden gelmiyoruz. Her türlü dilek, şikayet veya isteklerinizi bizlere bildirmenizden mutluluk duyarız.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

VİZYON & MİSYON

Vizyon

Nazilli Arslan Koltuk Yıkama kendisine vizyon olarak sorunsuz hizmeti belirlemiştir. Hiç bir müşterinin mağdur olmaması için çok büyük hassasiyet göstermekteyiz. Her geçen gün makine parkurumuzu genişletirken, bununla birlikte yıkama şampuanları ve leke çıkarıcılarımızı da güncelliyoruz.

Misyon

Daha temiz evler, mikropsuz gelecek nesiller en büyük hedefimizdir. Nazilli Arslan Koltuk Yıkama olarak her zaman en iyiyi misyon edindik. Her zamanda böyle olacaktır

Koltuğunu bize yıkatmak ister misin?

Birincil prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Koltuklarınızı en temiz şekilde temizletmek için aşağıdaki numaradan bizi arayabilirsin 🙂