Arslan Kardeşler Koltuk Yıkama

Arslan Kardeşler Temizlik, Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama firması olarak uzun yıllardır İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze’ den İzmit’ e kadar aktif olarak hizmet vermekteyiz. Temizlik hizmetleri olarak çıktığımız bu yola zaman içerisinde halı yıkama ve işimizin gerekliliğini gösteren koltuk yıkama hizmetlerini de ekleyerek arkamızda binlerce mutlu müşteri yarattık.

Merkezi Gebze Beylikbağı’ nda bulunan işletmemizin İzmit Tuzla ve Pendik te şubeleri bulunmaktadır. Bu sebeple size kesintisiz aktif hizmeti sağlayabilmekteyiz. Çalışan personellerimiz ise kesinlikle günlük ve geçici çalışanlardan oluşmamaktadır. Aile şirketi olan firmamızın çalışanları yine genel olarak aile bireylerinden oluşmaktadır. Kendi işimize kendimiz sahip çıktığımız için hiç bir işimizde aksama bulunmamaktadır. Her işimiz en düzgün ve en itinalı şekilde şirket yöneticileri tarafından yürütülmektedir.

Arslan Kardeşler Koltuk Yıkama olarak müşteri memnuniyetinin ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Kulaktan kulağa yayılmanın da önemini hazmetmiş olarak sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz.

Arslan Kardeşler Koltuk Yıkama

Arslan Kardeşler
Koltuk Yıkama

Kaliteli ve profesyonel koltuk yıkama, yatak yıkama ve araç koltuğu hizmetlerimizden faydalanmak için bizi hemen arayabilir veya formu doldurarak rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Müsaitlik Durumunuzu Paylaşın Sizi Arayalım