• 1
  Araç Koltuğu Yıkama

  Araç koltukları sadece araç yıkama yapıldığı zaman süpürge ile çektirilmektedir. Ancak detaylı olarak temizlenmemektedir.

 • 2
  Detaylı Arak Koltuğu Yıkama

  Araç yıkama esnasında yapılan süpürme işlemi genellikle oturuşan yüzeye yapılmakta sırt ve arka kısımları temizlenmemektedir.

 • 3
  Hızlı Kuruma

  Biz detaylı araç koltuğu yıkama hizmetinden sonra koltuklarınızı adeta kuru gibi size teslim ediyor yüksek emisyon uyguluyoruz.

Araç Koltuğu Yıkama

Araç koltukları araçlarımızın dışları kadar özen gösterilmeyen bölgelerdir. Dıştan bakıldığı zaman temiz gözükmesi bir çok kişi için yeterli olsa da önemli olan içinin temiz olmasıdır. Yeri geldiğinde saatlerce araçların içinde seyahat ettiğimiz ve o kirli havayı soluduğumuz unutulmamalıdır. Arayın araç koltuklarınızı ilk günkü gibi temizleyelim.
✔Araç Koltuğu Yıkama
✔Sırt Yıkama
✔Koltuk Arkası Yıkama
✔İsteğe Bağlı Yer Döşeme Yıkama

Araç koltuğu yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak ister misiniz?

Hemen Ara

Detaylı Yıkama

Araç koltukları cam açılması veya fan aracılığı ile dışarıdan gelen tozlar sayesinde çok çabuk kirlenir. Aynı zamanda üzerimizden bulaşan kirler de cabası olarak koltukların içine işler. Eğer elektrik olan bir yerde iseniz arayın gelelim araç koltuklarınızı detaylı olarak yerinde temizleyelim.
✔Detaylı Yıkama
✔Zararsız ürünler
✔Tüm Yüzeyleri Yıkama
✔Köpüklü Yıkama

Bizi şimdi arayın sizin için sunduğumuz uygun araç koltuğu yıkama hizmetlerimizden faydalanın.

Hemen Ara

Hızlı Kuruma

Zamanınıza ve size saygı duyuyoruz. Araçlarınızı sıklıkla kullandığınızı biliyoruz. Bu yüzden araç koltuklarınızı yıkadıktan sonra yüksek kapasiteli makinelerimiz aracılığı ile vakumluyoruz. Tüm suyu emdirdiğimiz makinemiz sayesinde araç koltuklarınızın hızlıca kurumasına destek oluyoruz.
✔Araç Koltuğu Kurutma
✔Hızlı Emisyon
✔Yüksek Vakumlama
✔Hızlı Kuruma